MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9737221
nr 973 7221
Byrå
1800-tal, Björk, längd: 99 cm, djup: 53 cm, höjd: 93 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 augusti 2015
kl 19:09:22
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr